Zadzwoń 509 835 666 aby otrzymać natychmiastową wycenę (w godz. 8:00-22:00)

lub

wypełnij formularz, a wycenę telefonu otrzymasz w 15 minut! *

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa Dane dla potrzeb realizacji usługi. Administratorem danych jest Vera Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Tomasz Demski u. Keplera 6a/25 60-158 Poznań. Informujemy, iż państwa dane zostaną usunięte natychmiast po zakończeniu usługi, oraz okresu gwarancyjnego.

Oprócz serwisu jak i sprzedaży akcesoriów do telefonów zajmujemy się skupem  nowych i używanych telefonów. Robimy to tak długo, że możesz być pewny rzetelnej oraz ekspresowo przeprowadzonej transakcji.

Nie przyjmujemy telefonów w komis – u nas za telefon otrzymasz gotówkę od ręki

Jesteś osobą prywatną lub odpowiadasz w swojej firmie za telefony? W najbliższym czasie przewidujesz wymianę swoich aparatów na nowe zastanawiasz się czy je sprzedać? Skontaktuj się z nami!!! Każdą transakcje traktujemy indywidualnie, jesteśmy w stanie zaproponować satysfakcjonującą Ciebie ofertę.

Przy większej ilości możliwość dojazdu do klienta!

Jeżeli jesteś doradcą biznesowym jednego z operatorów, koniecznie się z nami skontaktuj! Ceny skupu telefonów dla doradców  uzależnione są od ilości. Pamiętaj, że indywidualnie negocjujemy ceny!! Jeżeli posiadasz dużo nowych telefonów komórkowych na sprzedaż, bądź masz możliwość skontaktowania nas z takimi osobami – Czekamy na Twój kontakt.

W przypadku dłuższej współpracy możesz liczyć na bardzo atrakcyjne ceny skupu! Kupujemy wszystkie marki telefonów komórkowych. Interesują nas nowe jak i używane telefony.

Jeśli masz pytania dotyczące sprzedaży telefonu, chcesz wiedzieć czy jesteśmy zainteresowani kupnem Twojego telefonu – skorzystaj z zakładki „kontakt” lub zadzwoń ( tel. 509 835 666, 061 841 71 10 ) odpowiemy na każde Twoje pytanie.

* wycena w ciągu 15 minut możliwa jest wyłącznie podczas wizyty w naszym salonie, wycena na odległość (mail, telefon) może potrwać nieco dłużej i ma ona charakter wyłącznie orientacyjny