Sprzedaż

Nasz sklep oferuje do sprzedaży telefony nowe i używane - na wszystkie udzielamy gwarancji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo akcesoria do telefonów komórkowych do większości modeli: baterie, zestawy słuchawkowe, wyświetlacze, etui, folie na wyświetlacze, kompletne oryginalne obudowy do telefonów, przednie panele, przewody do połączenia telefonu z komputerem, inne akcesoria.

W sprzedaży mamy karty startowe i kupony uzupełniające wszystkich krajowych operatorów. (Simplus, Tak Tak, Orange, Heyah, Play, Sami swoi, Virgin Mobile)

  

    

    

    

    

    

    

             

Nasze Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/komset_poznan

 

Jeśli masz pytania dotyczące kupna telefonu, chcesz wiedzieć czy mamy aktualnie w ofercie telefon którym jesteś zainteresowany  - skorzystaj z zakładki "kontakt" lub zadzwoń ( tel. 509 835 666, 061 841 71 10 ) odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Serwis - Simlock

Jesteśmy firmą z rzetelnym, profesjonalnym nastawieniem do obsługi klienta. Nasz Serwis zapewnia profesjonała obsługę wszelkich napraw oraz realizację na poczekaniu. Oprócz wiedzy i doświadczenia mamy też zaplecze techniczne pozwalające na sprawne i szybkie usunięcie usterki.

Sprzedaż telefonów

Nasz sklep oferuje do sprzedaży telefony nowe i używane - na wszystkie udzielamy gwarancji.

W sprzedaży mamy karty startowe i kupony uzupełniające wszystkich krajowych operatorów. (Simplus, Tak Tak, Orange, Heyah, Play, Sami swoi)

Skup telefonów

Oprócz serwisu jak i sprzedaży akcesoriów do telefonów zajmujemy się skupem  nowych jak i używanych telefonów. Robimy to tak długo, że możesz być pewny rzetelnej oraz ekspresowo przeprowadzonej transakcji. Przy większej ilości możliwość dojazdu do klienta!